Mops w bloku?(37m2)

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Mops w bloku?(37m2)

Postprzez kaajna 22 wrz 2009, o 11:17

Bardzo proszę o wasze opinie.Chcemy kupić mopsa ale nie wiem czy to dobry pomysł.Mieszkamy w dwu pokojowym mieszkaniu na pierwszym piętrze 37m2.Mąż pracuje 8 godzin dziennie,ja tymczasowo w domu ale za jakiś czas wrócę do pracy poza domem( za jakieś 8 mies).Piesek musiałby nauczyć się zostawać sam przez 7-8 godzin.Oczywiście będziemy go wyprowadzać..Czy te pieski uczą się sygnalizować potrzebę spaceru?Ciężko ich tego nauczyć?Jakie mogą być z nimi problemy? I czy nasze warunki mieszkalne byłyby dla niego odpowiednie? Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną książkę o rasie?Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
kaajna
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 10:59

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Mops w bloku?(37m2)

Postprzez ValdeQ 22 wrz 2009, o 11:57

Kiedyś się znęcałem nad oprogramowaniem do rekomendowania ras dla różnych osób (potem miałem poważną awarię dysków i praca poszła w diabły). W ramach znęcania się (no dobrze, testowania) symulowałem sytuacje, gdzie właściciel miał liczne trudności z zaspokojeniem psich potrzeb. I to mops okazywał się tą rasą, która była najmniej wymagająca ze wszystkich.

Jeżeli odpowiada Ci wygląd tych piesków, nie przeszkadza ich sapanie i chrapanie, to jestem pewien, że się dogadacie.

Co do możliwych problemów z treningiem czystościowym to generalnie małe rasy mogą przejawiać takie skłonności. Jeżeli masz świadomość, że problem może wystąpić, to poradzisz sobie z jego uniknięciem.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints