na wakacje:)

Przepisy, sytuacje praktyczne, regulacje międzynarodowe...

Moderator: Moderatorzy

na wakacje:)

Postprzez patusia:) 20 lip 2007, o 10:44

mam pytanko :?: :!:

jade na wakacje do niemiec...i chcialabym zabrac ze soba mojego psa... co pies musi miec?
dzwonilam na granice i powiedziano mi ze tylko ksiazeczke szczepien i paszport a weterynarz powiedzial ze bez czipu sie nie obejdzie...wiec sama juz nie wiem?! <bardzo prosze o odpowiedz:)>
patusia:)
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 20 lip 2007, o 11:10

Zgadza sie, bo żeby dostać paszport musi mieć czip albo tatuaż. Skoro tatuażu nie ma (bo byłoby to wiadomo), trzeba zaczipować. I bardzo dobrze.

Reszta zależy od środka transportu. Jeżeli samochód, to pies musi być w pasach, albo w klatce, albo w bagażniku za kratką.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez patusia:) 20 lip 2007, o 11:57

hmmm raczej autokar:) chociaz jeszcze nie wiadomo...bo podobno duzo ludzi uczulonych jest na siersc... i moga nie wpuscic mnie z psem do autokasru...smieszni sa ... :cry: dziekuje bardzo :) :D
patusia:)
 

Postprzez pauline_g 20 lip 2007, o 12:05

Jeżeli chodzi o zagraniczne przewozy autokarowe to przeworzenie zwierząt jest zakazane. Słyszałam o busach, które również prowadzą takie usługi, tyle, że można przewozić psy.

Musisz znaleźć takie biuro podróży, zadzwonić i zapytać :)
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez czarny_motyl 20 lip 2007, o 12:38

patusia:) napisał(a):hmmm raczej autokar:) chociaz jeszcze nie wiadomo...bo podobno duzo ludzi uczulonych jest na siersc... i moga nie wpuscic mnie z psem do autokasru...smieszni sa ... :cry: dziekuje bardzo :) :D


wiem ze Agat wozi male psiaki
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Pies w prawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints