LIST OTWARTY DO POLSKICH WŁADZ

Przepisy, sytuacje praktyczne, regulacje międzynarodowe...

Moderator: Moderatorzy

LIST OTWARTY DO POLSKICH WŁADZ

Postprzez Gość 17 kwi 2006, o 21:41

Witam. Po przeczytaniu tematu Szajbuski ruszyło mnie. Nie może być tak, że maltretuje się zwierzęta dla własnego zysku przy milczącym przyzwoleniu ogółu. Myślę, że jakimś pomysłem jest wystosowanie listu otwartego i opublikowanie go w prasie.
Oto jego propozycja. CZYWIŚCIE MILE WIDZIANE ZASTRZEŻENIA I UWAGI. Jeśli podzielacie moje zdanie i chcecie się przyłączyć, piszcie. Ważne - jeśli chcecie pomóc, podpisujcie się pełnym imieniem i nazwiskiem. Osoby niepełnoletnie proszone są również o podanie wieku. Cały topic zamierzam przesłać do mediów.


http://www.piesija.fora.pl/viewtopic.php?t=206
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez borderek 18 kwi 2006, o 09:43

Ja mam zastrzeżenia stylistyczne:
Po dotarciu na miejsce część z nichalbo(nich albo)
ulżyć im cierpieniu(albo ulżyć ich cierpieniu albo ulżyć im w cierpieniu)
List jest dobrze napisany i wiadomo o co chodzi. Jak najbardziej się pod tym podpisuje.
Klaudia Pudlarz(15 lat)
Avatar użytkownika
borderek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 701
Dołączył(a): 17 sie 2005, o 11:50
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Holka7 18 kwi 2006, o 17:00

Klaudia wychwyciła już błędy, ja dodam tylko, że piszemy gros choć czytamy [gro] - to francuskie słowo.

Podpisuję sie pod tą akcją, trzeba ten problem nagłośnić i wymóc na państwie odpowiednią reakcję. Niestety Polacy po okrutnym przewożeniu rzeźnych koni, zabrali się z rasowe psy... byle zarobić.

Aleksandra Maruszak (ale potrzebna jest lista na więcej danych)
Avatar użytkownika
Holka7
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 740
Dołączył(a): 13 lut 2006, o 00:36
Lokalizacja: Trojmiasto

Postprzez Figolandia 18 kwi 2006, o 17:20

[url=""http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=5806405&s=2]TU ZNAJDZIESZ LINK DO ARKASZA, NA KTÓRYM MOŻNA SKŁADAĆ SWOJE PODPISY POD LISTEM[/url]

Wydrukowany formularz można rozprowadzić między znajomymi, sąsiadami, po uzgodnieniu zostawić w zaprzyjaźnionej lecznicy weterynaryjnej... Każdy głos jest ważny! Świadczy o tym, że nie jesteśmy nieczuli na krzywdę zwierząt, a taki obraz polskiego społeczeństwa tworzy nieliczna część. Nie twierdzę, że ta akcja jest przeprowadzana profesjonalnie - jest spontaniczna. Ale KAŻde uratowane zwierzę, każdy psiak uchroniony przed niepotrzebnym cierpieniem, to nasz wspólny sukces. Nie pozostawajmy obojętni!
Zebrane podpisy będziemy przesyłać do mediów. W tej chwili skontaktowałam się z wydawcą największego polskiego dziennika - "Gazety Wyborczej". Czekam na odpowiedź. Miejmy nadzieję, że zechcą nas wspomóc w naszej akcji.
www.piesija.fora.pl
Zapraszam! Może Ci się spodoba? Zobacz!
Figolandia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 5 lut 2006, o 20:53

Postprzez Figolandia 18 kwi 2006, o 17:21

Błędy poprawoione. Dzięki za czujność. Jeśli jeszcze coś zauważycie, proszę o dalsze sygnały!
www.piesija.fora.pl
Zapraszam! Może Ci się spodoba? Zobacz!
Figolandia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 5 lut 2006, o 20:53


Powrót do Pies w prawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints