Petycja do Ambasadora Chin w Poslce

Przepisy, sytuacje praktyczne, regulacje międzynarodowe...

Moderator: Moderatorzy

Podpiszę petycję...

tak
1
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

Petycja do Ambasadora Chin w Poslce

Postprzez nikadog 5 sie 2006, o 16:12

Petycja do Ambastadora - kliknij i podpisz się!

Prosze o składanie petycji... Nie wiem jak można było tak zrobić???? Jak??? To okrutne.

Tu jest treść petycji :

Szanowny Panie Ambasadorze,

Z niedowierzaniem i wielkim bólem przyjęliśmy informację o masakrze, której dokonano w ostatnich dniach w okręgu administracyjnym Mouding. Z powodu stwierdzenia trzech przypadków śmiertelnych wścieklizny u ludzi wymordowano tam - jak donoszą światowe agencje - często bestialsko 50 tys. psów.

Pytamy: Dlaczego akcję przeprowadzono w tak nieludzki sposób - zabijając ukochane zwierzęta na oczach ich właścicieli? Dlaczego zabijano również psy zaszczepione przeciwko wściekliźnie? Dlaczego w ogóle podjęto decyzję o masowej eksterminacji psów, zamiast np. wprowadzić obowiązkowe szczepienia i kwarantannę dla zwierząt podejrzewanych o to, że są nosicielami choroby? Dlaczego zabijano w tak bestialski sposób (zwierzęta truto, rażono prądem, a nawet wieszano i bito pałkami), narażając psy na dodatkowe cierpienia?

W Polsce w niemal co drugiej rodzinie żyje pies. Kochamy psy, nie potrafimy się pogodzić z tym, co się stało w Chinach.



Proszę!!! Wchodźcie i podpisujcie się pod tą petycją!!! Bardzo was proszę! Jeśli jesteś czytelnikiem "Pies Przyjaciel" (czy cos podobnego) nie przejmuj się, że pod petycją pisze ''Czytelnicy miesięcznika "Mój Pies" "!!!! To nie ważne!! Ważne są podpisy!!! Kto chce protestować i nie podoba mu się zachowanie tamtejszych władz niech bez namysłu podpisze petycję!!!

Petycja do Ambasadora Chin_złóż swój podpis, oznakę protestu!!!
iDENTYFIKATOR SKYPE: nikaloch

Kocham psy!!!
nikadog
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sie 2006, o 16:06

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Magda* 5 sie 2006, o 16:45

ja załozyłam taki sam temat tyle , że godzine wczesniej od Ciebie , wiec po co zakładałes drugi :?:


KLIK
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

Postprzez Atena 5 sie 2006, o 20:54

Magda* napisał(a):ja załozyłam taki sam temat tyle , że godzine wczesniej od Ciebie , wiec po co zakładałes drugi :?:


KLIK

nic dodać, nic ująć. Zamykam
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn


Powrót do Pies w prawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

paw prints