Husky młoda sunia PILNE

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

Husky młoda sunia PILNE

Postprzez Iwona26 4 lip 2006, o 17:29

Witam wszystkich


Mam piękną suczkę rasy siberian husky mająca około roku - więc młodziutka ...

Suczka została znaleziona w lesie przywiązana do drzewa na sznurku przez jakiś ZŁYCH ludzi ...
Człowiek się zlitował i zabrał biedne zwierzę ... Myślałem że zostanie w domu - ale dlatego że mieszkam z rodzicami w domu, mam chorego ojca, sam pracuję o różnych porach i nie na miejscu, więc nie mam zbytnio czasu na tego psa - to pies którym się trzeba ZAJĄĆ !! wymaga zainteresowania i opieki, TYLKO z tego powodu zdecydowałem się go oddać że nie mogę poswięcić mu wystarczającą ilość czasu !!
Pies zachowuje się jak prawdziwy husky - ucieka, pozostawiony wyje z nudów :-))
Potrzeba mu kogoś kto się nim zajmie ...


Piesek jest piękny, ma dwoje niebieskich oczu, super spokojny i łagodny, bardzo inteligentny, nadaje się do dzieci, lubi się bawić i biegać, na smyczy ładnie ciągnie - więc do zaprzęgu też się nada

Pies jest zdrowy tylko zabiedzony - nie wiadomo ile był sam w tym lesie - u mnie jest około 2 tygodni Pies był u weterynarza, ma założoną książeczkę, jest odrobaczony, ma zaplikowany środek na pchły i kleszcze - pozostaje teraz tylko go zaszczepić ...

Psa oddam praktycznie za darmo tylko w DOBRE RĘCĘ komuś kto doceni tego psa i zapewni mu dobry dom i opiekę ...

Ja ze swojej strony ewentualnie chciałbym dostać zwrot kosztów za weterynarza, smycz itp. ale można się dogadać :-)) (weterynarz 50zł, smycz, miski itp. 20zł) ale to nie jest priorytetem - najważniejsze jest DOBRO PSA ...

Jeżeli nie jesteś miłośnikiem tej rasy albo mieszkasz w bloku daj sobie spokój z tym psem !!
Odbiór z wiadomych względów tylko OSOBISTY!! ewentualnie jeżeli ktoś się zdecyduje w okolicy to mogę przywieść psa samochodem (w grę wchodzą miejscowości Bielsko-Biała i Tychy)

Kontakt na email: rufus96@wp.pl lub nr tel. 504-027-532

UWAGA SPRAWA PILNA!!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany psem - to niech pisze, dzwoni, przyjeżdża ponieważ pies stwarza
problemy, ucieka - cała rodzina naciska i żąda przewiezienia psa do schroniska dla zwierząt
Tak jeżeli się nikt nie znajdzie w ciągu kilku dni - aukcja zostanie zakończona a pies niestety odwieziony do schroniska w Bielsku-Białej


Zdjęcia można zobaczyć na aukcji...postaram się je równiez wkleić


http://allegro.pl/item112667508_piekny_ ... armo_.html
Weterynarz dzwoni do Kowalskiej: "Jest tu u mnie pani mąż z psem i prosi o uśpienie.
Zgadza się pani na to?"
"Oczywiście, psa może pan potem puścić wolno - zna drogę do domu
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints