Pilnie!!!

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

Pilnie!!!

Postprzez Paulinka 3 lis 2006, o 18:39

IVka napisała:
Witajcie.
Dziś rano szłam do przedszkola zaprowadzić córkę i znalazłam psa-sznaucera olbrzyma.Pies jest piękny aczkolwiek bardzo zaniedbany,mimo iż posiada obrożę to widać że błąka się od dłuższego już czasu-ma bardzo zaniedbaną sierść jest chudy i był strasznie głodny.Ma cięty ogon ale uszy nie tatuażu też nie posiada.Zabrałam go do domku i nakarmiłam,ale zatrzymać go niestety nie mogę(a bardzo bym chciała).Pies jest bardzo przyjazny(troszkę namolny ale słodki)i wesoły.
Proszę pomóżcie mi znaleźć dla niego dobry domek-nie chciałabym by trafił do schroniska-wystarczy dać mu odrobinę opieki-wykĄpać i będzie pięknym psem i myślę że wspaniałym towarzyszem
A oto "moja" znajda
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dodam że sprawa jest bardzo pilna! Pies jest do odebrania w okolicach Piastowa. Telefon do Ivony: 607754503
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez szczotek 3 lis 2006, o 21:33

Matko jaki piękny.... bardzo chciałabym go przygarnąć, ale nie mogę :( :( :(
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Paulinka 3 lis 2006, o 22:12

Szukamy dla niego właścicela, osobiście znam Ivonę i pies ma u niej dobrze, ale niestety nie moze go zatrzymać. Jeśli możecie prześlijcie dalej to! Proszę!
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!


Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints