PILNIE POTRZEBNY CHOCIAZ DT!!!!!!!!

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

PILNIE POTRZEBNY CHOCIAZ DT!!!!!!!!

Postprzez zeberka161 25 paź 2008, o 13:57

Dziewczyny kopiuje ogloszenie z allegro
jest pilnie potrzebne chociaz DT dla tej suni czas jest do jutra wieczorem bo jak nie to sunia trafi do schroniska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Może ktoś z Państwa zechce dać dom temu psu. Suczkę znalazłam przywiązaną do płotu. Ktoś ją porzucił, ponoć spędziła tam całą noc. Ponieważ mam dwa psy, które nie tolerują tego szczniaka a na dodatek mieszkam w bloku, nie mogę jej zatrzymać. A nie potrafiłam przejść obojętnie i zostawić ją tam. Ponieważ mamy weekend (psa zabrałam dzisiaj tj w sobotę) - nikt nie chce mi pomóc. W poniedziałek idę do pracy i nie będzie mnie przeszło 10 godzin - nie mogę ją zostawić z moimi psami bez nadzoru. Jeśli do poniedziałku nikt nie zechce ją przyjąć do siebie choćby na czas szukania jej domu, będe niestety zmuszona poinformować o tym straż miejską. Nic innego mi nie pozostanie:( to znaczy, że sunia trafi do schroniska. Bardzo proszę o pomoc! A teraz parę słów o suni: to suczka w wieku może około 5 miesięcy. Wydaje mi się, że będzie raczej większym psem. Jest trochę za chuda, ale apetyt ma i je wszystko od karmy dla psów po domowe jedzenie. Nie jest nauczona czystości, wydaje się, że nie jest nauczona czegokolwiek. Jest bardzo żywiołowym psem. Uwielbia się bawić. Mieszkała raczej w domu, bo spacery długie ją nudzą a spać woli na kanapie a nie na podłodze:) To bardzo młody pies - wszystkiego zdąży się jeszcze nauczyć. Wydaje mi się, że byłaby świetnym psem stróżującym. Błagam o pomoc dla niej i ... dla mnie bo szkoda mi jej strasznie a nie wiem jak jej pomóc by nie wysyłać ją do schroniska. Jest tak lepa, jak nie szaleje za maskotką to chętnie oddaje się głaskaniu i tuleniu.Niestety nie wiem zbyt wiele na jej temat - jest u mnie zaledwie kilka godzin. Sprawa jest pilna! Mam czas tylko do poniedziałku.

Ponieważ sprawa jest pilna podaję mój numer telefonu: 602 791 202."

http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/467/82/62/467826257

http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/467/82/62/467826257_1

http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/467/82/62/467826257_2

sunia jest na slasku w miejscowosci Jaworzno
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez zeberka161 9 lis 2008, o 20:33

ten temat tez mozna zamknac :) sunia ma domek :)
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints