ODDAM LABRADORA SUCZKĘ

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

ODDAM LABRADORA SUCZKĘ

Postprzez kasia4444 18 gru 2008, o 18:32

Bardzo zależy mi na znalezieniu nowego domu dla naszej suczki Armenii. Jest to pies rasy lablador maści czarnej we wrześniu skończyła 2 lata.
Pies jest bardzo kochany, wychowuje się z dwójką dzieci od 6 tego tygodnia życia. Jest psem zadbanym, szczepionym regularnie(książeczka szczepień), posiada paszport, jest również oznaczony (ma czipa ).
Szukam dla Psa domu z ogrodem, rodziny, która będzie miała dla niego mnóstwo czasu na spacery.
Kontakt 669 754 445
kasia4444
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 gru 2008, o 18:11

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: ODDAM LABRADORA SUCZKĘ

Postprzez m.m 18 gru 2008, o 19:40

kasia4444 napisał(a):Jest to pies rasy lablador
No gratuluję :|

Dopisz gdzie mieszkasz.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mArGoSiA 19 gru 2008, o 14:05

A jaki jest powód oddania psa?
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez violaa 20 gru 2008, o 22:44

Pewnie jakiś powód istnieje.....
Nie wyobrazam sobie oddania 2letniego psa, członka rodziny.......
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

powod oddania psa

Postprzez kasia4444 21 gru 2008, o 11:11

dlaczego wszyscy staracie sie mnie umoralniac. ISTNIEJE POWÓD dla którego chcę znalezc nowy dom i kochajacą rodzinę dla psa. To chyba lepsze wyjscie niż robic tak jak inni ludzie , którzy przywiązują psy do drzewa, usypiają albo oddają do schroniska. NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE WSZYSCY ODDAJĄCY ZWIERZETA ROBIĄ TO Z KAPRYSU CZY DLA WYGODY. Proszę więcej mnie nie umoralniac i pouczac. POZDRAWIAM
kasia4444
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 gru 2008, o 18:11

Re: powod oddania psa

Postprzez m.m 21 gru 2008, o 11:32

kasia4444 napisał(a):dlaczego wszyscy staracie sie mnie umoralniac. ISTNIEJE POWÓD dla którego chcę znalezc nowy dom i kochajacą rodzinę dla psa. To chyba lepsze wyjscie niż robic tak jak inni ludzie , którzy przywiązują psy do drzewa, usypiają albo oddają do schroniska. NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE WSZYSCY ODDAJĄCY ZWIERZETA ROBIĄ TO Z KAPRYSU CZY DLA WYGODY. Proszę więcej mnie nie umoralniac i pouczac. POZDRAWIAM


Chyba jesteś przewrażliwiona. Nikt nie umoralniał ani nie pouczał, po prostu zadano normalne pytanie o powód oddania psa- tak trudno odpowiedzieć? Dla przyszłych właścicieli to często istotna sprawa. Nie rozumiem też, czemu nie możesz tutaj napisać skąd jesteś (przecież to też ułatwia adopcję), tylko podajesz mi takie info mailem. Zdjęcia suni też na pewno by pomogły.

Dla zainteresowanych psiakiem i dla tych, którzy chcą podać info o suni dalej: psiak jest z Katowic.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Re: ODDAM LABRADORA SUCZKĘ

Postprzez kasia4444 23 gru 2008, o 08:45

kasia4444 napisał(a):Bardzo zależy mi na znalezieniu nowego domu dla naszej suczki Armenii. Jest to pies rasy lablador maści czarnej we wrześniu skończyła 2 lata.
Pies jest bardzo kochany, wychowuje się z dwójką dzieci od 6 tego tygodnia życia. Jest psem zadbanym, szczepionym regularnie(książeczka szczepień), posiada paszport, jest również oznaczony (ma czipa ).
Szukam dla Psa domu z ogrodem, rodziny, która będzie miała dla niego mnóstwo czasu na spacery.
Kontakt 669 754 445



[color=red]OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE[/color][/b]
kasia4444
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 gru 2008, o 18:11


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints