weterynarz zabil

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

weterynarz zabil

Postprzez ola234 21 lip 2006, o 13:54

mam sprawe wczoraj weterynarz zabil mojego pol rocznego pieska.pies mial miec zrobiony zabieg przepukliny pepkowej.przed zabiegiem pies nie zostal zbadany....mianowicie ani serce nie zostalo zbadane ani krew....pies nie zostal zwarzony przed podaniem narkozy.na sam koniec jak juz przyjechalam do lekarza,lekarz powiedzial ze wcale nie musielismy robic tej operacji gdzie przed nastraszyl mnie iz jesli nie zrobimy jej to psu moze sie jelito zawinac i umrze.czy ktos moze wie w jaki sposob ta osoba moze odpowiedziec za to co zrobila??nie chce pieniedzy chce tylko aby on nie czul sie bezkarny.ten pies byl calym moim zyciem.prosze o odpowiedz i pomoc w tej sprawie.z gory dziekuje
ola234
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2006, o 17:27
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 31 lip 2006, o 09:31

Jeśli nie straszne Ci korowody, przepychanki i szarpaniny, a do tego masz trochę pieniędzy to załóż mu sprawę w sądzie. Tylko dobrze było by mieć całą dokumentację i świadków, żeby z kolei to Tobie nie wytoczono sprawy o zniesławienie. Ale powalczyć warto.
Możesz też skierować wstępnie do niego roszczenie.
A w ogóle to zadzwoń do rzecznika praw konsumenta. Usługi weterynaryjen chyba (choć pewności nie mam) podlegają ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej...[/b][/url]
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints