Co przeszkadza???

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Co przeszkadza???

Postprzez Gienia 5 lis 2005, o 18:07

To może tu napiszcie (może być anonimowo) swoje żale do innych użytkowników lub czegoś innego związanego z forumowiczami(może się postarają zmienić) WAŻNE nie używamy nazw osób które krytykujemy
Być może rozładujecie swoje złe emocje... :P

To ja może zaczne ...
Mnie się nie podoba jak niektóre osoby dyskryminują młodszych użytkowników -
nie wiem czy oni myślą że młodsze jest głupsze???
to że ktoś się pomylił parę razy to nie powód żeby go zmieszać z błotem :?

jestem pewna że wiele nastolatków jest mądrzejszych od ludzi dorosłych

I jeśli nie chcecie meć młodych użytkowników to po prostu wprowadźcie taki przepis w regulaminie (który i tak już jest strasznie surowy) a nie denerwujcie się jak ktoś palnie gafe...

a i mam nadzieję że mi się nie oberwie za moje poglądy :roll:
Gienia
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 5 lis 2005, o 18:14

To jest ciekawe zjawisko socjologiczne. Występuje we wszystkich tego rodzaju społecznościach.

W ogromnej większości przypadków kończy się to dobrze i dla społeczności i dla młodego (naprawdę liczy się staż, nie wiek) uczestnika, który uczy się nowych zachowań społecznych, charakterystycznych wirtualnej rzeczywistości.

Mniej bełkotliwie: to taka łagodna forma wojskowej "fali".
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Co przeszkadza???

Postprzez kuzi 5 lis 2005, o 18:21

Gienia napisał(a):jestem pewna że wiele nastolatków jest mądrzejszych od ludzi dorosłych

A jak! Pierwszy, lepszy przykład mam na wyciągnięcie ręki, pfu, nawet jeszcze bliżej! :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 5 lis 2005, o 18:26

Jaka fala?? Obrazek Ja chyba czegoś nie rozumiem. Jaka dyskryminacja młodych forumowiczów?
Pragnę zauważyć, że ja nie jestem młodym forumowiczem, a też nieraz mi się "oberwało" za szerzenie mitów, gadanie głupot, no i coś jeszcze. Hihi
Tu nie chodzi o żadną dyskryminację, przypuszczam, że ten post jest odzewem na odejście Patryka. A to, że tak mu odpowiadałam, wynikało z tego, że już mnie zdenerwował swoim uporem, a może chęcią przedłużania tematu, sama nie wiem. Być może powinnam zachować zimną krew, bo to zły przykład dla młodzieży, ale nie wytrzymałam :oops: No i to by było na tyle.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 5 lis 2005, o 18:30

basia_sz napisał(a):ja nie jestem młodym forumowiczem, a też nieraz mi się "oberwało"


Ano właśnie napisałem, że liczy się staz, nie wiek 8)
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 5 lis 2005, o 18:47

Tak, tak - staż 8)
A! To może tak - od ilu miesięcy pobytu na forum się nie jest młodym forumowiczem? :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 5 lis 2005, o 19:58

IMO to zależy od "średniej" dla grupy najaktywniejszych użytkowników.

Aha, a jeśli autorce tematu rzeczywiście chodzi o Patryka, akurat w stosunku do niego wszyscy wykazywali wiele cierpliwości, podczas gdy sam Patryk demostrował zachowania aspołeczne. Aż do końca, czyli swojej ostatniej prośby, włącznie.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 5 lis 2005, o 20:04

No to ze spokojnym sumieniem się zaliczam do starszych. :lol:
Bo "aktywna" to mało powiedziane, bardziej pasuje "nałogowiec" :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez kuzi 5 lis 2005, o 21:39

ValdeQ napisał(a):Aha, a jeśli autorce tematu rzeczywiście chodzi o Patryka, akurat w stosunku do niego wszyscy wykazywali wiele cierpliwości, podczas gdy sam Patryk demostrował zachowania aspołeczne. Aż do końca, czyli swojej ostatniej prośby, włącznie.

Wyjątkowo łagodnie był traktowany. Gdybym to ja tutaj miał prawa administratora, Patryk już dawno miałby zablokowane konto. Jego aktywność była wyjątkowo irytująca. Wywaliłem jego temat to po godzinie znowu go napisał - to byłby jeden z WIELU powodów "wylotu". ;) Achhhh, jestem zbyt nerwowy na tak 'spokojne' i 'tolerancyjne' fora... :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez :) 6 lis 2005, o 07:26

kręcicie
:)
 

Postprzez Basia_sz 6 lis 2005, o 08:30

Kochany "Gościu :)", dlaczego jesteś Anonimem? Podejrzewam, ktoś Ty...
I wcale nie kręcimy, tylko taka jest prawda!
Na forum należymy do jednej społeczności, która - aby panował jakiś porządek - wyznaje określone zasady postępowania. Każdy przystępujący
do tej społeczności, wie o tym (przynajmniej powinien) i godzi się na to.
To dziecinada obrażać się za - słuszne i zgodne z regulaminem - upomnienia, albo sprowokowane własnym zachowaniem odpowiedzi.
A już szczytem niedojrzałości - według mnie - wykazuje się osoba, która mimo upomnień, postępuje nadal tak samo - z pełną premedytacją!
Jeżeli się ze mną nie zgadzasz, wyraź swoją opinię. Tylko nie jednym słowem "kręcicie".
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez :) 6 lis 2005, o 08:36

Denerwuje was że ktoś błyszczy bardziej od was na forum!
:)
 

Postprzez Atena 6 lis 2005, o 08:39

o moj Boze :ojej: a czymze blyszczy :?: bo inteligencja i wiedza z pewnoscia nie :twisted: i czego tu zazdroscic :?:Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 6 lis 2005, o 08:42

:shock: :shock: Przepraszam - BŁYSZCZY?? Hmm, czym? :shock: :shock:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Michał 6 lis 2005, o 08:42

No nie... Przedostał się tutaj forumowy "Trol" :x.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Następna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints
cron