tatuaze, piercing

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez takasobieja 25 lis 2007, o 00:58

No widzisz... dzielna dziewczyna z Ciebie. Ja w Twoim iweku juz sobie pepek przekułam.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Saw 25 lis 2007, o 15:31

No... tutaj to bym się wahała, respekt dla Ciebie :wink:

Skora byłabym przebić sobie sama wargę.. ale..... ale jak na razie nie mam ku temu... pozwolenia :P
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 25 lis 2007, o 19:52

I widzisz... powiem Ci tyle, ze przeklucie wargi boli o wiele bardziej niz pepka :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 25 lis 2007, o 21:50

O kurcze, serio? :shock:

...... szczerze to nie spodziewałam się...
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez bjossa 26 lis 2007, o 21:35

ale niektórzy mają kilka kolczyków w wardze (jak np. Benji z GC :wink: ) i żyją 8)

dużo bardziej podobają mi sie kolczyki u facetów niż u kobiet...
powiem tak : u kobiet tylko uszy, a u facetów wszystko oprócz uszu :lol:

ale i tak nic nie przebije kolczyka w łuku brwiowym i/lub w wardze 8)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Saw 26 lis 2007, o 23:13

(bjossa, czyżbyś też lubiła Szarlotów, czy tylko tak podałaś? xD)


Mówię, mój tato ma kolczyk w uchu i bynajmniej wyglądał by bez niego dziwnie xD akurat u mojego taty pasuje mi ten kolczyk, bo nie rzuca się w oczy, ale jednak jest.
A tak ogólnie.... Nie każdemu mężczyźnie pasuje kolczyk/kolczyki. I to też zależy od rodzaju kolczyka :D
(podeprę się tu bliźniakami Madden'ami, mają kolczyki w uszach, a chyba nic im one nie ujmują 8) )


A odnośnie kolczykowania reszty....
Podobno to strasznie wciąga, a mimo to chciałabym mieć ten kolczyk w wardze. Tylko boję się, że jak będzie jeden to będę chciała następny i następny... Tym bardziej, że jestem zwolennikiem symetrii.. Jak po jednej stronie wargi będzie, to chciałabym też po drugiej.
Ale generalnie to ja jestem skromną osóbką, nie lubię wychodzić ponad wszystkich i już na etapie 'planowania' zastanawiam się jak na to zareaguje otoczenie, ale to już sprawa mojej psychiki a nie piercingu :wink:
Też podobają mi się kolczyki, taka maciupeńka kuleczka w nosie.. Ale to już nie mój styl :P
Tak samo w języku są fajne, ale nie skusiłabym się, bo i bez tego nie potrafię mówić xD to znaczy mówię niewyraźnie.... tak mi się wydaje.

A co do facetów, brew.... No.. może być.. wargi też 8)
Ale bardziej niż kolczyki u panów podobają mi się tatuaże... duużo tatuaży, ale sensownych, które mają jakieś znaczenie 8) oczywiście dla posiadacza .
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez bjossa 27 lis 2007, o 19:05

Saw napisał(a):(bjossa, czyżbyś też lubiła Szarlotów, czy tylko tak podałaś? xD)


generalnie lubie, ale te starsze piosenki 8) z nowej płyty tylko "the river" mi sie podoba.. reszta jakaś taka na jedno kopyto jest :roll:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez takasobieja 27 lis 2007, o 21:30

Hmm... Warga jest bardziej delikatna, od wewnetrznej strony ust masz delikatną skórę i błonę, którą cieżko przekłuć. :)
Jest dosc mocno ukrwiona wiec zazwycaj jest troche krwi, a w pepku nie zawsze.
Jesli chodzi o facetów :D brew... :roll: :lol: :twisted:
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 27 lis 2007, o 22:52

Okej.... zanotowałam... więc teraz mam poważne.... wątpliwości (chociaż nie raz jak coś mówiłam do Pepsi dostałam od niej z bańki (chciała zapewne skoczyć i mnie polizać) i własnymi zębami rozcięłam sobie wewnętrzną stronę wargi - więcej krwi niż bólu).
A przy wardze, jak to jest z dziąsłami czy tam szkliwem czy czym? Bo podobno kolczyk którąś z tych rzeczy ściera...



(bjossa, według mnie tylko 4... no 5 piosenek z GMR jest w porządku, reszta do bani. A starsze płyty jak najbardziej kul ;) )
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez bjossa 27 lis 2007, o 23:17

podobno kolczyk w wardze bardzo niszczy szkliwo ale nie wiem ile jest w tym prawdy :roll: co nie zmienia faktu, że wygląda bosko :lol:



( Saw a dokładniej jakie Ci sie podobają z GMR? :wink: )
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Saw 28 lis 2007, o 18:22

No ja wiem, dlatego bym chciała mieć........... takie kółko, fajne, tylko ciekawe czy przeszkadza? i ciekawe czy mnie nie będą od Emo wyzywać.... (znaczy wyzywać.. no mówić, że jestem Emo...)

W ogóle taki przypał, bo w klasie mojej w kwestii piercingu i tatuaży zawsze ludzie mnie się pytają o te rzeczy xD nawet fajnie, ale jednak nie wiem o tym nie wiadomo ile :roll:


(Misery, The River, Keep Your Hands off My Girl, Beautiful Place (wersja akustyczna na youtubie wymiata, ogólnie ubóstwiam wersje akustyczne w wykonaniu Maddenów... i w ogóle zespołu) no i Broken Hearts Parade (za tą trąbkę, wnosi fajne brzmienie do piosenki. Generalnie to ja nie znam angielskiego i na tekst nie zwracam dużej uwagi (opieram się na tłumaczeniach), jedyne na co patrzę to wokal, ale i nie tylko, dla mnie ważne są instrumenty, ogólnie brzmienie. Bo znam takich ludzi co patrzą tylko na wokal.... a u mnie instrumenty chyba stoją ciut wyżej. Wydaje mi się, że (odnoszę się do różnych zespołów, a nie tylko do GC), dobra muzyka jest w stanie odciągnąć od kiepskiego głosu wokalisty, ale dobry wokal nie zatuszuje kiepskiej muzyki)
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 28 lis 2007, o 21:25

Ja jutro przekłuje dziewczynie pępek. :)
No niestety niszczy się szkliwo. Opada czesto dziąsło w miejscu gdzie jest kolczyk.
Obrazek
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 28 lis 2007, o 21:32

Kurcze, a miałam nadzieję, że to jakiś mit..... :?
No, więc pożyjemy, zobaczymy...

A ja w najbliższym czasie chyba zrobię sobie następną dziurę w uchu... Tak, żeby było symetrycznie :)
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 30 lis 2007, o 14:31

Wczoraj włąsnie przeklulam dziewczynie pepek :) zajelo to chyba z 5 sec razem z kolczykiem, niestety mam ostatnią igłę, i musze znowu zamawiac z neta :(
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Weimaromaniaczka 30 lis 2007, o 15:10

Dziewczyny,z tymi dziąsłami to niestety prawda wiem bo pracuje w tym fachu. Ono zanika,coraz bardziej odsłaniając ząb.Bakterie mają większe pole do popisu i końcowym efektem jest paradontoza czyli coś gorszego od ścierania szkliwa.Myślę,że pomijając te zagrożenia powinnyście popatrzeć jednak trochę w przyszłość.Owszem czasy się zmieniają lecz mimo wszystko w Polsce dzieje się to trochę wolniej niż na zachodzie.Popatrzcie wokoło-ile znacie kobiet koło 30-stki z kolczykiem w wardze lub łuku brwiowym? Pomijam już to,że jako pracownik jakiejś poważnej instytucji jest to wogóle nie do pomyślenia.Wiem,że teraz jeszcze o tym pewnie nie myślicie ale taka jest prawda.I jeszcze coś ważnego-po wyjęciu takich kolczyków zostają niestety blizny,ta na łuku brwiowym nie rzuca się jeszcze tak w oczy,ale ta na wardze już znacznie.Widziałam już kilka razy takie blizny u kobiet które teraz "plują sobie w brodę" że kiedyś to zrobiły.Nie jestem przeciwniczką piercingu,o nie- sama mam kolczyk w pępku i nosie,oraz 4 tatuaże :D
Avatar użytkownika
Weimaromaniaczka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 115
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 17:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 56 gości

paw prints
cron