kubeczki :D

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez lilith_kaska 4 wrz 2008, o 09:46

hmm... czy dla Was (niektorych) 20 zl za kubek to na prawdę duzo :?: :?:
Nie wiem ile bedzie kosztowal ale i tak go chce... :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
lilith_kaska
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 273
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 13:13
Lokalizacja: Rydułtowy, woj.śląskie
Imię psa: Kambodża
Rasa psa: wilczarz miniaturka ;D

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 4 wrz 2008, o 10:24

Ja myślę, że jak już się w to bawić to taki kubek powinien być przede wszystkim ładny. Na byle co szkoda mi nawet 6 złotych wydać.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Atena 4 wrz 2008, o 11:00

cogar napisał(a):Ja myślę, że jak już się w to bawić to taki kubek powinien być przede wszystkim ładny. Na byle co szkoda mi nawet 6 złotych wydać.

dokładnie - ładny i porządnie zrobiony, żeby długo cieszył oko :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Anashar 4 wrz 2008, o 11:27

lilith_kaska napisał(a):hmm... czy dla Was (niektorych) 20 zl za kubek to na prawdę duzo :?: :?:
Nie wiem ile bedzie kosztowal ale i tak go chce... :wink:

Dla mnie dużo, jeżeli nic nie idzie z tego na psy:wink: Tak już mam i tego nie zmienię.


cogar napisał(a):Ja myślę, że jak już się w to bawić to taki kubek powinien być przede wszystkim ładny. Na byle co szkoda mi nawet 6 złotych wydać.

Ja nie twierdzę, że być byle co ;) Trochę przy gadżetach załatwiałem i tak naprawdę prócz ceny nie różni ich nic. Większość kubków jest dokładnie takich samych i tego samego gatunku, kwestia znalezienia najpewniejszego i rzetelnego źródła.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez lilith_kaska 4 wrz 2008, o 13:02

Oczywiscie ze ma byc ladny...i mysle ze taki bedzie... Ale jak wiadomo najpierw wplacamy a dopiero potem ogladamy... Najwyzej wczesniej z samym projektem sie zapoznamy... :?
Tez by mi szkoda bylo dac iles tam zl za cos co ma byc brzydkie.

Anashar jak na moje rozumowanie trzeba by bylo za kubek zaplacic duzo wiecej,zeby dac cos na pieski, schron itp. a wtedy wiekszosc ludzi w ogole nie chciala by takiego kubka i to dopiero mieli bysmy cene z kosmosu...No chyba ze ktos podjal by sie wykonania tych kubkow za grosze, ew. za darmo... :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
lilith_kaska
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 273
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 13:13
Lokalizacja: Rydułtowy, woj.śląskie
Imię psa: Kambodża
Rasa psa: wilczarz miniaturka ;D

Postprzez Chongo =o) 4 wrz 2008, o 14:56

ja też poproszę :lol:
PIES JEST PSEM I PSEM MA POZOSTAĆ

Obrazek
Avatar użytkownika
Chongo =o)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 25 sty 2006, o 11:33
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez takasobieja 4 wrz 2008, o 15:47

Ponad to... u nas jest za mało chętnych na kubek, by coś zarobić na psy :?
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez olwo 4 wrz 2008, o 16:42

No wiesz, każda złotówka się liczy ;)

A może by tak jakiś projekt :?: ;)
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Marysia 4 wrz 2008, o 17:11

Ja oczwiscie tez chcialabymb ladny kubeczek :D
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Anashar 5 wrz 2008, o 00:43

lilith_kaska napisał(a):Anashar jak na moje rozumowanie trzeba by bylo za kubek zaplacic duzo wiecej,zeby dac cos na pieski, schron itp. a wtedy wiekszosc ludzi w ogole nie chciala by takiego kubka i to dopiero mieli bysmy cene z kosmosu...No chyba ze ktos podjal by sie wykonania tych kubkow za grosze, ew. za darmo... :roll:

Nieprawda ;) Każdy grosz na psy się liczy. My potrzebujemy miesięcznie na 3 nasze ONki które czekają na domy 1500zł :roll: Gdyby nie te małe wpłaty nie poradzilibyśmy sobie z ich utrzymaniem i leczeniem. Teraz będziemy sprzedawać koszulki (30zł/sztuka) z czego z każdej idzie 7zł na OwP. Niby mało, ale przy wielu ilościach coś się uzbiera. Tu możnaby zrobić tak samo. Nie pierwszy i nie ostatni raz załatwiałem gadżety na psy i wiem, że się da. Wystarczy chcieć.

Przykład - kubek za 13zł (ten z wyższej półki, na każdym mógłobyy być logo psiaki.pl + indywidualny nadruk np. psiak ) a sprzedajemy po 20zł, z czego 7zł idzie na psy. Trza nieraz główką ruszyć. Ale może to już moje zboczenie, że wszędzie gdzie się da chciałbym aby jakiś grosz poszedł na psiaczki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez lilith_kaska 5 wrz 2008, o 11:20

Anashar napisał(a):
lilith_kaska napisał(a):Anashar jak na moje rozumowanie trzeba by bylo za kubek zaplacic duzo wiecej,zeby dac cos na pieski, schron itp. a wtedy wiekszosc ludzi w ogole nie chciala by takiego kubka i to dopiero mieli bysmy cene z kosmosu...No chyba ze ktos podjal by sie wykonania tych kubkow za grosze, ew. za darmo... :roll:

Nieprawda ;) Każdy grosz na psy się liczy. My potrzebujemy miesięcznie na 3 nasze ONki które czekają na domy 1500zł :roll: Gdyby nie te małe wpłaty nie poradzilibyśmy sobie z ich utrzymaniem i leczeniem. Teraz będziemy sprzedawać koszulki (30zł/sztuka) z czego z każdej idzie 7zł na OwP. Niby mało, ale przy wielu ilościach coś się uzbiera. Tu możnaby zrobić tak samo. Nie pierwszy i nie ostatni raz załatwiałem gadżety na psy i wiem, że się da. Wystarczy chcieć.

Przykład - kubek za 13zł (ten z wyższej półki, na każdym mógłobyy być logo psiaki.pl + indywidualny nadruk np. psiak ) a sprzedajemy po 20zł, z czego 7zł idzie na psy. Trza nieraz główką ruszyć. Ale może to już moje zboczenie, że wszędzie gdzie się da chciałbym aby jakiś grosz poszedł na psiaczki.


Ja nie mowie ze sie nie da... chyba za bardzo przejelam sie zdaniem reszty forumowiczow :zeby to nie bylo za drogo"... :roll:
I jestem jak najbardziej za :!: Pozostaje poczekac az ktos rzuci jakims projektem, cena i wtedy bedzie mozna dac te pare zl wiecej za kubek i juz cos pujdzie na pieski. Ja i tak kupie kubek bez wzgledu na cene...tylko zeby byl fajniusi :P
Obrazek
Avatar użytkownika
lilith_kaska
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 273
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 13:13
Lokalizacja: Rydułtowy, woj.śląskie
Imię psa: Kambodża
Rasa psa: wilczarz miniaturka ;D

Postprzez Atena 5 wrz 2008, o 13:47

tiaaa, wszystko pięknie ładnie, inicjatywa super, ale kasa jak już musiałaby iść na jakieś schronisko, ponieważ wybrać fundację jakieś rasy jest nierealne, bo każdy ma swoje priorytety. Ja np z oczywistych względów byłabym za astami :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez mwijatak 5 wrz 2008, o 13:49

Anashar napisał(a):Nieprawda ;) Każdy grosz na psy się liczy. My potrzebujemy miesięcznie na 3 nasze ONki które czekają na domy 1500zł :roll: Gdyby nie te małe wpłaty nie poradzilibyśmy sobie z ich utrzymaniem i leczeniem. Teraz będziemy sprzedawać koszulki (30zł/sztuka) z czego z każdej idzie 7zł na OwP. Niby mało, ale przy wielu ilościach coś się uzbiera. Tu możnaby zrobić tak samo. Nie pierwszy i nie ostatni raz załatwiałem gadżety na psy i wiem, że się da. Wystarczy chcieć.

Przykład - kubek za 13zł (ten z wyższej półki, na każdym mógłobyy być logo psiaki.pl + indywidualny nadruk np. psiak ) a sprzedajemy po 20zł, z czego 7zł idzie na psy. Trza nieraz główką ruszyć. Ale może to już moje zboczenie, że wszędzie gdzie się da chciałbym aby jakiś grosz poszedł na psiaczki.


Anashar wszystko pięknie, cel szczytny i myślę, że np. 5 zł. różnicy nie zrobi, ale jest jedno ALE. Twoja propozycja jest ukierunkowana konkretnie na OwP, ale jest pełno psiaków w potrzebie i myślę, że jeśli zdecydujemy się zebrać jakąś kwotę z kubków to lepiej wybrać jakieś konkretne najbardziej potrzebujące schronisko i tam przekazać ewentualne datki.

------------------------------------------------------------
EDIT:

Pisałyśmy z Olą w tym samym czasie to samo :lol:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anashar 5 wrz 2008, o 16:05

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że kasa poszłaby na OwP? Wręcz przeciwnie, bo wcale nei zależy mi an pieniądzachz tych kubków i nawet mi to przez myśl nie przeszło :roll: Dałem tylko przykład na podstawie OwP bo tu gadżetami się nie raz zajmowałem. Nie lubię jeżeli wkłada mi się do ust słowa których nie powiedziałem, lub jakieś podteksty. Dla Waszej wiadomości, współpracuje także z fundacją AST, Nadzieją Dobermanów i kilkoma innymi nie związanymi z ONkami. Dla mnie wazne sa psy, nie rasa czy wielkość.

Pomaga się z własnej nieprzymuszonej woli, a ja nikomu nie każe nam pomagać :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez mwijatak 5 wrz 2008, o 16:59

Anashar napisał(a):Czy ja gdziekolwiek napisałem, że kasa poszłaby na OwP? Wręcz przeciwnie, bo wcale nei zależy mi an pieniądzachz tych kubków i nawet mi to przez myśl nie przeszło :roll: Dałem tylko przykład na podstawie OwP bo tu gadżetami się nie raz zajmowałem. Nie lubię jeżeli wkłada mi się do ust słowa których nie powiedziałem, lub jakieś podteksty. Dla Waszej wiadomości, współpracuje także z fundacją AST, Nadzieją Dobermanów i kilkoma innymi nie związanymi z ONkami. Dla mnie wazne sa psy, nie rasa czy wielkość.

Pomaga się z własnej nieprzymuszonej woli, a ja nikomu nie każe nam pomagać :roll:

Ale czemu się oburzasz :?: Każdy zrozumiał Twój szczytny cel i jak na razie nikt nie powiedział definitywnie, że nie wyraża zgody aby jakiś procent z kubków trafił do psiaków.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 62 gości

paw prints