Pomysł na wyjazd integracyjny?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez Ania22 16 gru 2019, o 09:53

Macie jakiś pomysł na ciekawy integracyjny wyjazd z zespołem pracowników? Chcielibyśmy aby było to coś niebanalnego i atrakcyjnego.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez Natan81 16 gru 2019, o 11:57

W takim razie koniecznie zainteresujcie się imprezą w krakowskim moto parku. Jestem pewny, że większość doceni taką atrakcję.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez monikabert90 21 cze 2021, o 18:54

A co byście powiedzieli na taki wyjazd nad polskie morze? Jeżeli miałabym wam polecić jakieś fajny, luksusowy hotel nad morzem, to byłby to Hotel Zalewski w Mrzeżynie. Będziecie mogli tam skorzystać z aquaparku, z sauny, ze strefy Wellness, a także zjeść w dobrej restauracji. Hotel ogólnie jest bardzo komfortowy, więc jestem przekonana, że będziecie z takiego wyjazdu zadowolenie ;) Polecam ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez Berta23 13 lip 2021, o 10:47

Kiedy mój znajomy organizował w pracy wyjazd integracyjny zamawiał autokar z Krakowa.Wszyscy byli bardzo zadowoleni!
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez zdzichu12 14 lip 2021, o 11:00

Polecam sprawdzić ofertę https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla- ... ferencyjne . To wspaniałe miejsce w sercu Mazur, gdzie obsługa pomoże zorganizować idealną imprezę integracyjną.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez Alfred3232 17 sie 2021, o 17:23

Muszę wam koniecznie opowiedzieć o ofercie firmy Condo. Jest to firma dla osób które ciągle poszukują idealnego i najlepszego apartamentu inwestycyjnego nad morzem w super lokalizacji. CONDO jest super eksperci nieruchomościem na terenie Warszawy i innych miast . Oferuje on domku o świetnej jakości na condo.pl W przeciągu wielu lat działalności sprzedali sporo mieszkań, więc jest to firma niezmiernie pomocna. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem domku w pięknej okolicy, to gorąco polecam.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez spike 25 sie 2021, o 22:06

Jeśli planujesz taki wyjazd dla pracowników i szukasz również noclegu, to spróbuj to zrobić przez aplikację https://hotailors.com/ To łatwiejsze niż szukanie samemu w google.
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez kalkler 29 gru 2021, o 10:02

Są różne wyjazdy i jeśli myślisz nad jakimś za granice, to według mnie warto wykupić ubezpieczenie turystyczne https://kasawkieszeni.pl/ nie pożałujesz. Ja co roku od nich wykupuje ubezpieczenie i jestem zawsze zadowolony.
kalkler
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 lis 2020, o 13:17

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez mery1998 16 lut 2022, o 12:11

Jeżeli nie byliście jeszcze w Bańska Bystrzyca to koniecznie musicie tam pojechać ja bardzo lubię tam wracać a dowiedziałam się o tym miejscu ze strony https://store-master.com.pl Jestem bardzo zadowolona i jestem przekonana że wam się również tam spodoba. Polecam
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Pomysł na wyjazd integracyjny?

Postprzez jamnik 24 mar 2022, o 17:32

No ja raczej nie korzystam z takich wyjazdów i bardziej interesuje mnie kwestia tego aby mieć możliwość wyjazdów turystycznych. Na pewno teraz wiem, że sklep turystyczny horyzont jest właśnie takim miejscem gdzie znajdziemy wiele ciekawych produktów, które na pewno każdemu z nas przydadzą się podczas wakacyjnych wypraw.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints