Alkoholizm?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Alkoholizm?

Postprzez Natan81 5 paź 2020, o 11:28

Hej, wiecie może gdzie w Krakowie leczą alkoholizm? Chodzi mi o leczenie samego chorego jak i jego rodziny.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Alkoholizm?

Postprzez Benia4 5 paź 2020, o 15:23

Hej, zobacz sobie na leczenie współuzależnienia od alkoholu w tym krakowskim ośrodku. Kiedyś zupełnie przypadkowo trafiłem na ich stronę, muszę przyznać, że placówka wygląda bardzo profesjonalnie.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Alkoholizm?

Postprzez monikabert90 19 maja 2021, o 12:01

A czy słyszeliście może o czymś takim jak wszywka alkoholowa? Ja ostatnio słyszałam, że jest to całkiem skuteczna metoda zapobiegania nadużywania alkoholu i polega na wszyciu Disulfiramu pod skórę. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was korzystał może z takiej możliwości? I jak się to u Was sprawdziło? Czy udało się Wam dzięki temu wygrać z alkoholizmem? Nie wróciliście już później do nałogu?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 547
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Alkoholizm?

Postprzez Berta23 28 maja 2021, o 10:08

Ja również polecam leczenie odwykowe w Krakowie. Widziałam, że mają bardzo dobre opinie.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 195
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Alkoholizm?

Postprzez muszka 26 lip 2021, o 21:03

Niestety, czasami człowiek traci kontrolę nad niektórymi aspektami i potem robi się z tego niezły problem. Najważniejsze jest to jednak, aby walczyć z nałogiem. A przecież są pewne metody, takie jak wszywka alkoholowa wielkopolska. Dzięki niej można szybko oduczyć się picia alkoholu.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Alkoholizm?

Postprzez rogo 29 lip 2021, o 08:34

Gdyby ktoś szukał w Warszawie pomocy w walce z alkoholizmem, to polecić mogę centrum Medyczny Detox.Bardzo pomogli mojemu bratu, dzięki nim nie pieje od 4 lat.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints
cron