Ogrzewanie gazowe w domu?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Ogrzewanie gazowe w domu?

Postprzez Ania22 17 maja 2021, o 09:33

Jak sądzicie, czy takie rozwiązanie jest skuteczne? Pytam, gdyż trafiłam na ciekawą ofertę kotłów gazowych https://nowykociol.pl/kategoria-produktu/kotly/ w dobrej cenie i teraz zastanawiam się czy warto w nie zainwestować.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ogrzewanie gazowe w domu?

Postprzez monikabert90 19 maja 2021, o 08:03

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad wyborem odpowiedniego ogrzewania do Waszego domu, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://czyste-powietrze24.com.pl/. Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów właśnie o takiej tematyce, które mogą Wam pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji ;) Dowiecie się na przykład dlaczego warto się zdecydować na nową instalację C.O. oraz dlaczego warto wymienić kocioł w domu :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Ogrzewanie gazowe w domu?

Postprzez mery1998 27 maja 2021, o 10:00

Myślę że warto mieć w domu właśnie ogrzewanie gazowe. Poczytajcie o tym na stronie amerigas opinie tutaj jest też wiele informacji o firmie która jest dostawcą gazu płynnego w Polsce i nie tylko. Mają rewelacyjne oferty dla firm ale też dla każdego indywidualnego klienta. Poczytacie na stronie na ten temat.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Ogrzewanie gazowe w domu?

Postprzez Danutapiotrkowicz 9 cze 2021, o 08:06

Zbiorniki na gaz płynny to dobry pomysł są one wykorzystywane głównie wtedy, gdy nie można podłączyć z przyczyn technicznych sieci gazowej, np. w domku w górach, czy w dużym gospodarskie, gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na gaz. Instaluje się wtedy zbiorniki naziemne na gaz płynny i wtedy to jest najlepsze rozwiązanie. Działać to może też w razie awarii w dużych przedsiębiorstwach.

Kontakt:
http://sa-art.pl/
PHU SA-ART SŁAWOMIR MISZCZAK
31-579 Kraków,
al. Jana Pawła II 82 DS2 pok.213-214
+48 505 018 116
phu.saart@gmail.com
Danutapiotrkowicz
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 10:31

Re: Ogrzewanie gazowe w domu?

Postprzez Inatka93 2 lip 2021, o 10:33

Nie wiem, jaki to ma sens, jeśli my sami gazu nie produkujemy. a potem okaże się, że czegoś jest z dużo i to będzie problem. Ogólnie mam wrażenie, że każdy może sam dobierać, co chce, ale rozwiązania takie jak kominy kompozytowe to dla mnie najbardziej sensowne są. Można powiedziec, idealne.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints
cron