Chemia dla przemysłu

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Chemia dla przemysłu

Postprzez Techniczny 23 gru 2021, o 14:48

Chemia przemysłowa odgrywa istotną rolę w przedsiębiorstwach produkcyjnych, ponieważ zapewnia odpowiednie smarowanie maszyn, zabezpiecza przed samoistnym odkręcaniu się śrub, czy też czyści/odtłuszcza powierzchnie. Warto zaznaczyć, że przy takich sytuacjach najważniejsze jest to, aby stosować chemię jak najwyższej jakości, potwierdzone licznymi certyfikatami i normami. Niewłaściwe środki chemiczne mogą doprowadzić do uszkodzeń, a nawet nieoczekiwanego przestoju całej linii produkcyjnej. Wiąże się to z ogromnymi kosztami i opóźnieniami w dostarczaniu produkowanych wyrobów gotowych. Chcąc zapobiec takim sytuacjom, firmy zaopatrują się w chemię przemysłową marki WEICON, która posiada ogromne doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości chemii technicznej. W skład tej grupy wchodzą kleje techniczne, spraye, pasty montażowe oraz akcesoria. Powyższe produkty są dostępne w wielu sklepach, np. w sklepie internetowym B2B Pneumat., który oferuje ekspresową dostawę.
Techniczny
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 14:42
Imię psa: Jaskier
Rasa psa: Owczarek Szwajcarski

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Chemia dla przemysłu

Postprzez zdzichu12 26 sty 2022, o 19:44

Znam świetną firmę, która wykonuje szereg badań w tym kierunku, czyli bada chemię, pestycydy, kosmetyki, suplementy diety , środowisko i wiele innych. Jeśli ktoś jest zainteresowany badaniami w kierunku chemikaliów to polecam https://hamilton.com.pl/
Bardzo zaangażowani w swoje projekty i wiarygodni. Szczerze polecam gdyż miałem okazję korzystać z ich usług :)
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Chemia dla przemysłu

Postprzez muszka 26 lut 2022, o 18:24

A z innej beczki... Już jakiś czas temu kupiłem zszywarkę do plastiku i teraz gdy używam jej bardzo często, rączka jest już trochę przyniszczona, zastanawiam się nad zakupem zapasowej rękojeści https://ataszek.pl/129-zszywarki-do-plastiku bo w sumie nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie moment zmiany. A gdy będę ja miał w zapasie, dokonam wymiany i można pracować dalej.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Chemia dla przemysłu

Postprzez jamnik 18 lip 2022, o 18:11

Dokładnie taka chemia przemysłowa jest niezwykle ważna i gdy chcemy już z niej korzystać to jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest to abyśmy przede wszystkim wiedzieli skąd ją zamawiać. Gdy mówimy o klejach i chemii przemysłowej to jak dla mnie ta z firmy https://www.wps.pl/ jest jak najbardziej godna polecenia.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints