Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez igloma 20 lip 2022, o 11:27

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy nie mieszkania, a urządzenia domku, altany, przybudówki- zwał jak zwał- w ogrodzie...chodzi mi głównie o meble. Czy moglibyście pokazać co macie? Od razu powiem, że nie chodzi mi o typowe kanapy, sofy, fotele ratanowe czy w tym właśnie stylu. Chcialabym żeby to było takie miejsce do wypoczynku, jakieś poduchy itp. Nie mam pomysłu:(
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez mistle 20 lip 2022, o 13:22

Można kombinować z ozdobnymi poduchami, pochwalę się co ostatnio sobie zamówiłam:
Obrazek

Ewentualnie zamówić komplet mebli ogrodowych - nie wiem jakiego wymiaru jest Twoja altana, tak więć trudno jest tutaj doradzić konkretne meble. Zerknij sobie jednak na wyprzedaż mebli ogrodowych w sklepie Focus Garden. Aktualnie w sklepie mają spore zniżki na wiele kompletów mebli do ogrodu - zobacz czy nie znajdziesz mebli, które akurat Ci się spodobają. Kupowałam tam rok temu meble do mojego ogrodu.

Mam taki komplet -mebli nie chowam na zimę, są wyoknane z wytrzymałego materiału i nic się z nimi absolutnie nie dzieje.
Obrazek
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez Wojciech_Pe 25 lip 2022, o 15:29

Hej, polecam skorzystać z profesjonalnej firmy przy budowie altanki. Moi rodzice próbowali robić sami ale ostatecznie skorzystali z usług https://remontowymistrz.pl/ Teraz fajnie można spędzać czas w ogrodzie :)
Wojciech_Pe
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 08:03
Imię psa: Zorro
Rasa psa: Husky

Re: Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez jamnik 2 wrz 2022, o 15:39

W sumie jest to architektura ogrodowa i myślę, że od nas zależy czy się na niż zdecydujemy. Ja za to jestem bardzo zadowolony z tego co czytałem niedawno w https://waszekwiaty.pl/kwiaty/automatyc ... o-ja-mieci faktycznie takie rozwiązania jak właśnie konewka ogrodowa wydają mi się być świetną sprawą.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez monikabert90 2 lip 2023, o 21:04

Jeśli jest to altana drewniana, to na pewno warto byłoby również jakoś zabezpieczyć to drewno przed szkodliwym działaniem różnych warunków atmosferycznych. Z tego, co wiem, to marka Sadolin ma w swojej ofercie różne takie produkty, jak na przykład lakier ochronny do drewna. Polecam :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Jak urządzić altanę w ogrodzie?

Postprzez mery1998 7 lip 2023, o 08:17

W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu.

sok malinowy
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints
cron