Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez robert55 26 lip 2022, o 23:32

Witam wszystkich. Kupiłem sobie nowego iPhone'a. A ponieważ iPhone jest dość drogim telefonem. Chcę również kupić akcesoria do iPhone'a o takiej samej jakości jak sam telefon. Czy możecie mi doradzić sklep internetowy? Czekam na wasze rekomendacje w komentarzach.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez sarahpoll 27 lip 2022, o 00:10

Masz rację, że w przypadku tak drogiego telefonu lepiej wybrać akcesoria wysokiej jakości, które pomogą utrzymać telefon w idealnym stanie przez cały czas. Z takich sklepów internetowych z etui iphone 13 Mogę polecić ten egzemplarz. To dlatego, że sprzedawane tam pokrowce są wykonane z dobrej jakości materiałów i mają dobrą cenę.
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez robert55 27 lip 2022, o 19:04

Bardzo dziękuję za rekomendację. Bardzo ważne jest dla mnie, aby mój telefon zawsze wyglądał nieskazitelnie. A nie może tego zrobić bez sprawy.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Re: Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez payok 13 lut 2023, o 13:08

Skoro w temacie jesteśmy, to od siebie polecam Wam również stronę https://fortunaradzi.pl/recenzje/realme-7i/ sprawdzać, gdzie możecie znaleźć wiele opinii i recenzji różnych modeli telefonu. Wydaje mi się, że cena jak najbardziej idzie w parze z jakością w przypadku tego modelu co podesłałem wyżej, więc może kupicie sobie ;)
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Re: Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez mery1998 14 lut 2023, o 13:33

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami do telefonu?

dekoracje z metalu do ogrodu
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Gdzie kupić etui na mojego iPhone'a?

Postprzez Diodik 17 mar 2023, o 12:33

Najlepiej wybierać dobre i sprawdzone etui - to one chronią często dość drogi sprzęt jakim jest iPhone - https://vobis.pl/poradnik/jaki-iphone-w ... -2023-roku . Wybór dziś właściwie jest kompletny, każdy użytkownik znajdzie telefon dla siebie - zarówno pod względem wydajności jak i wielkości ekranu. Akurat w przypadku telefonów marki Apple, rzadko kiedy idziemy na kompromisy.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 9 gości

paw prints