szpic miniaturowy-pomeranian

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

szpic miniaturowy-pomeranian

Postprzez vera 24 paź 2007, o 18:58

chciałabym się dowiedzieć, od kogoś kto hoduje te psiaki, jak często one linieją i czy codzienne czesanie będzie pomocne aby sierść nie zostawała wszędzie (oczywiście nie mówię tu o niewielkich ilościach tylko o takich, które bardzo widać)
Avatar użytkownika
vera
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 18:49

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bagusia 17 lis 2007, o 11:50

hej te pieski nie gubią zbytnio siersci czesanie codzien zdecydowanie wystarczy. jakiej masci masz pieska [tak z ciekawosci] ja mam sunie bezowo biala
bagusia
bagusia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lis 2007, o 11:33
Lokalizacja: dabrowa gornicza

Postprzez Marysia 17 lis 2007, o 14:08

bagusia napisał(a):hej te pieski nie gubią zbytnio siersci czesanie codzien zdecydowanie wystarczy. jakiej masci masz pieska [tak z ciekawosci] ja mam sunie bezowo biala


Bagusia czekamy na zdjecia :D
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Gość 18 lis 2007, o 12:29

dzięki za odpowiedź, jeszcze nie mam tego pieska ale bardzo mi się podoba ta rasa i chciałabym dowiedzieć się więcej na ich temat, może polecisz mi jakąś sprawdzoną literaturę :)
Gość
 

Postprzez vera 18 lis 2007, o 12:33

Anonymous napisał(a):dzięki za odpowiedź, jeszcze nie mam tego pieska ale bardzo mi się podoba ta rasa i chciałabym dowiedzieć się więcej na ich temat, może polecisz mi jakąś sprawdzoną literaturę :)
To pisałam ja :) a piesek będzie rudy :)
Avatar użytkownika
vera
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 18:49


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints