sznaucerek miniaturowy

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 17 lis 2008, o 18:52

ja mam suczkę sznaucerkę to bardzo mądre pieski bardzo szybko się uczą są kochane.szybko nauczyła się gdzie ma się załatwiać,gdzie spać.jest bardzo posłuszna lubi się bawić.dużo rozumie,a jak wracamy do domu to tak się bardzo cieszy że aż skomle,w domu nie psoci,nigdy nam nic nie pogryzła od małego ale ma swoje zabawki.spać ją kładę jak małe dziecko leży łepek ma na poduszce przykryta kołderką i tak śpi.jest bardzo wesoła i kochana.lubi bardzo jezdzić samochodem o określonej godzinie siedzi na balkonie i czeka na męża wracajacego z pracy i jak go zobaczy to nawet jak ja nie widzę że przyjechał to ona tak skomli że wiem że już widziała samochód przez balkon.miałam różnych piesków ale tego nie zamieniłabym na żadnego innego.nie lnieje więc problem sierści odpada.jest bardzo czysta.jak jest mokro na dworze i ubrudzi łapki to rozumie jak wejdziemy do domu to ona pierwsza idzie do łazienki i czeka aż jej wytrę łapki potrafi nawet rozpedzić się i wskoczyć sama do wanny nie pozwalam jej żeby coś sobie nie zrobiła ale już kilka razy taki numer mi odwaliła.polecam każdemu takiego pieska.przy tym jest bardzo ładna ma tak śliczny pyszczek że trzeba ją tylko całować.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints