onek i temperatura na dworze

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

onek i temperatura na dworze

Postprzez Gość 2 sty 2009, o 23:40

Chcialam sie dowiedziec do jakiej temperatury onki mogą byc na dworze. Z gory dziekuje.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez @ Tuśka @ 3 sty 2009, o 09:17

Lepiej wogóle ich nie trzymać na dworze... Ale jak już do -20 każdy pies(przynajmniej mój, tak mówili ludzie...), a potem zamarza... Jak jest -(minus)kilka to lepiej brać psa na noc... Mój pies podek mieszka cały czas w domu, śpi w łóżku, kiedy chce wychodzi z domu i siedzi na polu, a kiedy chce wraca do domku... Ma budę, w której nie był ani raz, ale nie chcę aby mieszkał na polu... Nie zniosłabym tego...
Avatar użytkownika
@ Tuśka @
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 672
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 22:07
Imię psa: Misiu
Rasa psa: Polski Owczarek Podhalański

Postprzez Anashar 12 sty 2009, o 17:12

ONki nie powinny być na polu na dużym mrozie, bo mają sklonności dysplatyczne i zimno jest bardzo złe na stawy. Tak samo samo leżenie na zimnym może zaszkodzić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez jepet95 22 lut 2009, o 10:46

ja trzymam mojego onka dlugowlosego na dworze, ma wielka ocieplana bude a w niej pelno slomy, a i tak siedzi na dworze a do budy wchodzi jak jest zimno. Powiedziano mi ze jego dluga siersc go zabezpiecz i w 100% z czystym sumieniem moge go trzymac na dworze.
jepet95
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 lut 2008, o 17:45


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints