Różnica

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Różnica

Postprzez Shar Peika 30 mar 2005, o 16:51

Ja mam takie pytanko - jaka jest różnica między Welsh Corgie Pembroke a Cardiganem ? Mam jedno zdjęcię Cardiganów w książce ale z przodu tylko , a Pembroke'a mam z boku no i na żywo ma moja ciocia ... Jestem ciekawa róznic :)

Pozdrówka :)
Shar Peie Rulez :D
Shar Peika
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 18 mar 2005, o 20:45
Lokalizacja: Stolica

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewelina 30 mar 2005, o 20:17

hmmm...sama nie mam pojecia, ale z ciekawosci szukalam na necie. Porownanie, choc dosc ubogie, znalazlam tutaj: http://www.interecho.com/~daroszal/corgie.htm i wychodzi, ze "Cardigany mają w charakterze większą dozę nieufności do świata i są w znacznie większym stopniu psami jednego właściciela niż pembroke". Niestety nie znam osobiscie ani jednego ani drugiego, ale zabawne takie krotkonozne psiaki :wink:
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Shar Peika 2 kwi 2005, o 09:33

Z tego co wyczytałam - Pembroke w przeciwieństwie do Cardigana ma zaokrąglone uszy 8) Oczy są orzechowe u Pembroków , u Cardiganów - ciemne bądź niebieskie u marmurkowych 8) No i inny ogon - nat szczątkowy lub ścięty , u Cardiganów długi . To akurat u Pembrokea którego ma moja ciocia się nie zgadza - nie obcinany miało ogon i taki mu już na zawsze pzostanie :D

Dzięki za link :D

Pozdrówka :)
Shar Peie Rulez :D
Shar Peika
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 18 mar 2005, o 20:45
Lokalizacja: Stolica


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints