Zapalenia spojówki

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Re: Zapalenia spojówki

Postprzez Zlotka30 11 lip 2020, o 16:31

Moja psinka miała ostatnio podobny problem po kąpieli w pobliskim jeziorze. Na całe szczęście oczko samo się wygoiło.
Zlotka30
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2020, o 17:26
Imię psa: Tytus, Bejbi
Rasa psa: Owczarek niemiecki, Golden Retriever

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Herbata

Postprzez Inatka93 4 maja 2021, o 16:51

Alfred, ja to nie wiem, czy w dobrym temacie piszesz, ale jeśli chodzi o herbatkę, to ja w sumie mam dla Was coś takiego Yerba Mate SILVIANA 50 torebek . Moim zdaniem ten rodzaj naparu może mieć świetny wpływ na nasze zdrowie i na to, że się odpowiednio zrelaksujemy. Dlatego wydaje mi się, że warto po nią sięgać.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Zapalenia spojówki

Postprzez notka 16 sie 2021, o 17:27

Jak coś to w sklepie https://cupandyou.pl/herbata/herbata-zielona.html też mają bardzo dobrą herbatę :) Mnie osobiście żadna herbata ze sklepu, supermarketu itd nie smakuje tak, jak właśnie ta :) Uważam, że jest warta swojej ceny i na pewno polubicie ją równie mocno jak ja.
notka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 4 mar 2021, o 09:10
Imię psa: Koda

Re: Zapalenia spojówki

Postprzez mery1998 10 gru 2021, o 08:47

Jeżeli chodzi o mnie, to korzystam z wielu produktów od gabinetu kosmetycznego Trycho-Derm, gdzie znajdziecie Mediceuticals Folligen oraz wiele innych produktów dla ciała i włosów. Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Zapalenia spojówki

Postprzez jamnik 16 lut 2022, o 15:42

Mi czasami również zdarzy się napić herbaty ale jeśli już mam wybierać to zdecydowanie jestem zwolennikiem picia kawy. Nawet kupiłem sobie bardzo fajny ekspres i samo już przygotowanie kawy jest teraz tylko chwilą. Wiem, ze gdy ulegnie on awarii to na pewno w serwisie https://agmpartners.pl/ bez żadnego problemu sobie z nią poradzą.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Zapalenia spojówki

Postprzez zdzichu12 29 lut 2024, o 22:50

Aktualnie poszukuję sklepu, w którym mogę znaleźć szeroki wybór herbat oraz ziół o różnych właściwościach zdrowotnych. Zależy mi na miejscu oferującym produkty naturalne i pochodzące od sprawdzonych dostawców. Czy ktoś może polecić mi godne zaufania miejsce? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. https://www.reznorblog.pl/maseczka-z-siemienia-lnianego/ co o tym sadzicie ?
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints