Uszy

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Uszy

Postprzez karasia 25 sty 2006, o 08:27

Cześć! wiem że pieski z klapniętymi uszkami muszą mieć regularnie czyszczone uszy, gdyż gromadzi się w nich wilgoć i powoduje częste zapalenia. Robię to raz w tygodniu, niestety w jednym uszku zbiera mu się więcej brudu i jak mu je czyszczę jest bardzo niespokojny jakby chciał powiedzieć boli mnie, ostatnio to ucho czyszczę mu co drugi dzień preparatem Canor pet line, ale może wy macie jakieś sposoby, badź krople które podajecie swoim milusińskim w takich przypadkach.
mama dwóch chłopców
karasia
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 gru 2005, o 17:20
Lokalizacja: Chorzów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 25 sty 2006, o 08:35

Mamy krople z takim długim aplikatorem, wpuszcza się je i masuje ucho, brud się rozpuszcza, a potem się daje pieskowi wytrzepać to na zewnątrz.

Tylko trzeba je (krople) dostać od weta.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Uszy

Postprzez zdzichu12 29 lut 2024, o 12:46

Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu sklepu oferującego naturalne krople na stres. Znalazłam już jedną propozycję, ale zależy mi także na zapoznaniu się z innymi produktami dostępnymi na rynku. Czy ktoś może polecić mi inne sklepy lub marki? Dziękuję z góry za wszelkie sugestie. https://mothersprotect.com/blogs/blog/ashwagandha-kompendium-wiedzy co sazicie o tej ofercie ?
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości

paw prints