chłoniak złosliwy

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez lutka 8 lut 2008, o 12:05

Witam po kilku miesiącach. Dyziek jest po chemii. Skończył w styczniu. Generalnie czuł się dobrze, był wesoły i chetny do zabawy. Jedyna "dolegliwość" to POTWORNIE wypadająca sierść. Zrobiła się z niego straszna chudzinka, tym bardziej, że zawsze zimą miał fajną mięciutką i buja czuprynkę. Od wczoraj jest jednak jakiś osowiały. Nie ma gorączki, pije więcej i dużo sika. No śpi dużo. Strasznie mnie to martwi, bo właściwie to trudno powiedzieć, co mu jest, czy to nawrót choroby, czy coś innego... Zobaczymy w następnych dniach..... Ech, smutno jak psina choruje. Jakoś przez te miesiące zapomnieliśmy, że może z nim być źle i cieszyliśmy się byciem razem ....
lutka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Kaśka 15 lut 2008, o 23:43

Jesli moge zapytac: czy przed biopsją cokolwiek wskazywało na chłoniaka? Na jakiej podstawie zostaliscie skierowani na biopsje?
Kaśka
 

Postprzez Gość 27 paź 2008, o 00:54

witam czytałam o twoim dyzio mój piesek ma 3-lata i też choruje na chloniaka jest po czwartej chemi proszępowiedz jak twój piesek sie czuje
bo mój bardzo mało je nie wiem czy to choroba czy przez ta chemi e
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints