NIEJE:(

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

NIEJE:(

Postprzez IJO 17 cze 2005, o 12:31

Mam pytanie i prośbe zarazem.Nie wiem czy to jeszcze problem ale mój 6-cio mieszieczny owczarek jakby nie miał apetytu ,może jest to spowodowane upałami sam do konca nie wiem.Wybieram sie z tym do weterynarza ale wiadomo jak to on zastrzyk na wszystko i tyle wiec chce zsiegnąć może jakiś mądrych porad jak go zmusić do jedzeni.Jeżeli już to je tylko na wieczór,dużo rosnie może to i dlatego.Podaje mu i suchą karme i puszki i sam cos ugotuje i nie ma regóły może jest jakiś sposób jak go "namówić"
IJO
IJO
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 cze 2005, o 12:21

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 17 cze 2005, o 13:06

Może nie jeść z powodu upałów (zwłaszcz, że je wieczorem).
Może trzeba odrobaczyć?
Może się zatruł.

To najczęściej. Ale może być co inego.

Pytanie jak długo nie je, jak wydala i czy chudnie?
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gość 17 cze 2005, o 14:18

wyglada w sumie dobrze gabarytowo jak należy tyle ze jest troche chudy i smutny jakiś mozliwe ze to robaki odrobaczyć ponownie nie zaszkodzi może tyle że nie jest to przyjemne dla pieska
Gość
 

Postprzez Gość 18 cze 2005, o 22:00

Mój ma 10lat i też nie je za często(raz dziennie) jak był mały też dużo nie jadł a teraz lubi na jedzenie popatrzyć i zakopać albo poczekać aż zaśmierdnie a potem zje (chyba że konkurencje ma to zje od razu)
Może za dużo mu dajesz?
Albo faktycznie chory?
Gość
 

Postprzez kuzi 18 cze 2005, o 23:14

Mój 2,5 miesięczny Borys chętniej je gdy jest troszkę chłodniej. Upały powodują mniejszy apetyt... przecież nawet ludzie tak mają! ;)
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości

paw prints