Żywienie po zabiegu

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Żywienie po zabiegu

Postprzez kasia61 18 sie 2008, o 20:50

Mam prośbę, doradźcie mi proszę jak karmić psa, który miał dzisiaj usuwaną narośl z dziąsła. Wiem, że dziś nic mu nie mogę podać, nawet po wodzie wymiotuje. Ale co jutro. Doradźcie mi proszę jak mu przygotować pokarm, Zazwyczaj jadł makaron lub ryż z mięsem gotowanym, i warzywami, no i trochę suchej karmy. Karma wiem odpada, bo za twarda, ale co z innym jedzeniem, żeby mu nie urażało dziąsła. Czy mu miksować tak jak niemowlakowi. Sama już nie wiem. Rapi miał w marcu zabieg kastracji i tak źle nie zniósł zabiegu jak ten dzisiejszy :( ech trzeba poczekać do jutra... Będę wdzięczna za rady. Pozdrawiam.
kasia
kasia61
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 18:55
Lokalizacja: Łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Spanielu$Koczka 18 sie 2008, o 20:58

a weterynarz nie mówił jak karmić?

ja na Twoim miejscu dałabym jutro tylko jeden lekki posiłek w godzinach popołudniowych, może zmiksuj gotowanego kurczaka z ryżem i marchewką? mimo to, myślę, że wet powinien powidzieć co podawać psu...
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez kasia61 18 sie 2008, o 21:25

Koczka dzięki za radę. Niestety psa odbierał mąż i niewiele się dowiedział .... myślałam, ze lekarz podpowie co i jak. Pies miał chyba wypalaną narośl na dziąśle, nie ma założonych szwów, a w karcie było wpisane mały zabieg. Do tej pory miałam zaufanie do weta bo to nieliczna z klinik do której zjeżdżają ludzie z całej Łodzi i zawsze są kolejki. ALe jak to faceci ...pojechał , odebrał wykupił antybiotyk i już. Teraz pies śpi, Ugotuje mu jutro normalne jedzonko i zmiksuje , albo podam mu serek - twarożek bo go lubi i jest miękki więc go nie urazi.
kasia
kasia61
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 18:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Spanielu$Koczka 19 sie 2008, o 09:27

Myślę, że twarożek również będzie odpowiedni ;)

No to, życzę pieskowi szybkiego powrotu do zdrowia ;)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints