chory bernardyn

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

chory bernardyn

Postprzez DarQ 16 paź 2008, o 00:26

witam
Iza ma juz okolo 4 lat nigdy nie chorowala miala szczepienia itp az dzis wieczorem gdy dawalem pieskom jesc zobaczylem ze jest strasznie dziwna (rano nic chyba jej nie bylo) a mianowicie ma suchy nos zaropiala strasznie no i ta lepka slina... :( piesek ledwo chodzi i jest strasznie smutna nic nie jje i jest bez sil :( bardzo boje sie ze rano juz jej nie zobacze a weterynarza o tej godzinie nie znajde:( pozostaje czekac:(

sry jesli z zlym miejscu zalozylem temat ale nie jestem w stanie czytac forum
DarQ
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez zeberka161 16 paź 2008, o 06:23

i co z pieskiem ?? jak najszybciej do weta !
i pisz co sie dzieje
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Diana S 16 paź 2008, o 09:29

Czy weterynarz nie może do was przyjechać?
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez DarQ 16 paź 2008, o 20:08

rano piesek zyl xD byla bardzo slaba ale strasznie sie ucieszylem ze zyje xD od razu zamiast do szkoly pojechalem z tata do weta :D Iza dostala serie zastrzykow ktore kosztowaly 180 zl ale jej zycie jest najwazniejsze:)
no i praktycznie od razu po przyjechaniu do domku Iza juz jadla powoli i malo ale jadla:) pozostaje czekac weterynarz tez nie wiedzial praktycznie co jej jest i tego sie boje:/ no i jej waga w styczniu chyba miala 80kg :D a teraz jest bardzo niska 35kg:/ wet dal mi jeszcze cos na jej apetyt i powiedzial ze powinna wazyc okolo 50-60kg... moze te tabletki pomoga ,moje pieski dostaja oddzielnie jesc (mam 2 bernardyny i kundelka) przy czym znowu waga Diany tej 2 to 90kg:P podobno za duzo xD
DarQ
 

Postprzez Diana S 17 paź 2008, o 14:25

DarQ napisał(a):rano piesek zyl xD byla bardzo slaba ale strasznie sie ucieszylem ze zyje xD od razu zamiast do szkoly pojechalem z tata do weta :D Iza dostala serie zastrzykow ktore kosztowaly 180 zl ale jej zycie jest najwazniejsze:)
no i praktycznie od razu po przyjechaniu do domku Iza juz jadla powoli i malo ale jadla:) pozostaje czekac weterynarz tez nie wiedzial praktycznie co jej jest i tego sie boje:/ no i jej waga w styczniu chyba miala 80kg :D a teraz jest bardzo niska 35kg:/ wet dal mi jeszcze cos na jej apetyt i powiedzial ze powinna wazyc okolo 50-60kg... moze te tabletki pomoga ,moje pieski dostaja oddzielnie jesc (mam 2 bernardyny i kundelka) przy czym znowu waga Diany tej 2 to 90kg:P podobno za duzo xD


Cieszę się, że sucz lepiej się czuję. Co mnie zmartwiło i zdziwiło... dlaczego tak późno zareagowaliście na chorobę ?

Świadczy chociażby to o czym sama napisałaś. Bernardyn to ogromna masa. Jak to możliwe, że nie zauważyliście taki spadek masy ciała u bernardyna? z 80 na 35 kg.

Pies z dnia na dzień nie traci na wadze.... i to tak ogromnej.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez DarQ 17 paź 2008, o 17:45

szczerze to sam nie wiem jakim cudem sie to stalo widzialem ze troche schudla najbardziej przez ostatnie dni:/ a wczesniej coraz mniej jadla myslalem ze moze po prostu nie jje przy mnie:/ dluga siersc mnie zmylila czy co:( moze to ze bylo cieplo a one ciagle biegaja na dworku :(wiem ze to moje zaniedbanie i pewnie przeze mnie sie rozchorowala ale naprawde dopiero po wejsciu na wage bylem w szoku...:( miejmy nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej... Izka jest slaba ale juz coraz wiecej jje no i przestaje sie tak dziwnie slinic:) no dobra jak cos bedzie sie dziac to dam znac wielkie thx i pozdr
DarQ
 


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

paw prints