Powiekszone serce u Spaniela - miniaturka

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Powiekszone serce u Spaniela - miniaturka

Postprzez jordan_jo 15 lis 2008, o 20:11

Witam!!

Dokladnie w wakacje 2008 roku lipiec moj piesek Oscar ma 5,5 roku -(rasa spaniel wazacy 14kg -szczuplutki ,ale nie chudy! ) zaczol pokaszliwac. Kaszle sie na tyle nasilily,ze poszedlem z nim do weterynarza. Lekarz powiedzial ,ze pies pawdpodonie ma bakterie -robilem badanie krwi i bylem w sanepidzie. Okazalo sie,ze diagnoza byla nietrafiona. Dostal mimo to jakies leki i przez jakis czas bylo lepiej. Jednak 3 tygodnie temu kaszel powrocil,ale byl bardziej intesywny. Piesek w jedna noc mial tak mocny kaszel,ze myslem ze sie udusi!!

Po ponownej wizycie u wterynarza zroblismy przeswitlenie. Okazalo sie,ze ma o 2cm powiekszone serce i jakies szmery na oskrzelach. Lekarz powiedzial,ze bedzie dostawal leki do konca zycia. Po tygodniu kiedy bral te leki rzeczywiscie mu sie polepszylo,dostal lekarstwa na oddawanie moczu,zwolnienie pracy serca. Strasznie duzo po nich sikal i bardzo duzo pil wode! Ale teraz dwa tygodnie po braniu lekarstw jest jeszcze gorzej. Kaszle ,trzesie sie, nie chce wychodzic na dwor, chyba niema sily wejsc po schodach. On ma tylko 5,5 roku!! Co ja mam zrobic??? ;(((((((
jordan_jo
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 19:55

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Spanielu$Koczka 15 lis 2008, o 20:22

ja radzę, jak najszybciej poszukac jakiegos specjalistę w sprawach kardiologicznych... postaram się ze swojej strony też coś znaleźć tylko napisz mi skad jestes..

życzę zdrowia psince
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez jordan_jo 15 lis 2008, o 21:00

No wlasnie chcemy pojechac do wroclawia do specjalisty! Tylko nie bardzo wiem jakiego ,jakis numer telefonu by sie przydal imie nazwisko doktora! Wiem,ze poinno sie zrobic ekg i cho serca ;(
jordan_jo
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 19:55


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints