Guz po sterylizacji

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Guz po sterylizacji

Postprzez beniek1976 12 maja 2009, o 16:59

Parę dni temu sterylizowałam moją suczkę.Niby wszystko w porządku,ale na prawym boku,koło ranki ,ale nie przy niej w ciągu doby pojawił się spory krwiak a następnie w ciągu doby również urósł jej guz ok.3 cm,dość twardawy.Byłam u weterynarza z psiakiem,zaniepokoił go ten guz,ale sam nie może na razie określić,skąd się mógł wziąć.mam go obserwować i za dwa dni do kontroli.Martwię się,że przeze może coś się stać mojej suni.Może ktoś spotkał się z takim problemem,i może mi dodać otuchy,że to nic poważnego?
beniek1976
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2008, o 21:35

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez EsHa. 12 maja 2009, o 18:28

Wet nie wie ? Hm... nie podważam jego autorytetu, ale jakie badania robił ? Rozumiem, że musi poczekać, ale dla pewności idź do jeszcze jednego weta...
Obrazek
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11

Postprzez beniek1976 12 maja 2009, o 19:19

To są dobrzy lekarze,chodzę do nich z psiakami od 12 lat.Po prostu sam się zdziwił,ze takie cos wyszlo.Badal rane ,wymacał ,ze ten guz jest obok rany,ze być może jakiś krwiak wytąpił.Dostała sunia antybiotyk dzisiaj,i obserwuje ją.Ale ja się martwię,ze może coś zwęzłami chłonnymi się dzieje.
beniek1976
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2008, o 21:35

Postprzez EsHa. 12 maja 2009, o 19:55

Skoro masz zaufanie do weta - spokojnie, wie co robi ;) .
Obrazek
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints