Dusznosci??

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Dusznosci??

Postprzez DonKamillo 13 maja 2009, o 19:01

Jakis czas temu w nocy moj pies (shih-tzu) mial pewnego rodzaju napad...tzn.myslalam,ze cos mu sie sni,wydawal dziwne dzwieki...jakby sie gryzl z innym psem (co jest raczej maloprawdopodobne,bo on nawet jeszcze nigdy na nikogo nie warknal)wtedy porownalam to do warczenia takiego jak to psy gdy sie gryza lub bawia...I myslalam,ze to byl jego sen.Ale dzisiaj gdy wracalismy ze spaceru i wchodzilismy juz po schodach na drugie pietro zdazylo sie to samo,zaczal chrzakac tak samo jak wtedy w nocy...wzielam go na rece i nie wiedzialam co robic...pomyslalam,ze moze ma trudnosci z oddychaniem i poluzowalam mu obroze,ktora nosi od jakiegos czasu na pchly i kleszcze.I wtedy mu przeszlo...ale nie wiem czy dlatego,ze poluzowalam obroze(nie mial jej raczej zbyt mocno scisnietej,zakladajac ja zostawilam sporo luzu)w nocy tez szybko mu przeszlo,mimo,ze nie luzowalam wtedy obrozy...Nie wiem co o tym myslec...Czy ktos z Was mogly mi podpowiedziec co to moze oznaczac?? :roll:
DonKamillo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 16:56

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Elena 14 maja 2009, o 15:14

Idź do weterynarza i koniecznie powiedz mu to samo co tu napisałaś...
"Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa."

warto kochać je tak jak one kochają nas. ;)
Elena
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 17:18
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sissy 14 maja 2009, o 16:01

Shih tzu mają bardzo krótką kufę,dlatego takie ,,pochrząkiwania'' wiążą się z problemami w układzie oddechowym.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Elena 14 maja 2009, o 20:39

przepraszam *napisałeś ;P
"Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa."

warto kochać je tak jak one kochają nas. ;)
Elena
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 17:18
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints