problem z suczką...

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

problem z suczką...

Postprzez nowy 21 cze 2009, o 08:50

Witam. Jest to mój pierwszy post więc chciałbym wszystkich przywitac i pozdrowic :D. Mam psa, dokładnie suczkę, ma ona już około 5-6lat. We wtorek oszczeniła się już drugi raz. Tylko, że ostatniego psiaka urodziła dopiero wczoraj :O. Wydało mi się to strasznie dziwne. Zacząłem się niepokoic, tym bardziej, że z 9 piesków jedynie tylko jeden przeżył...
Słyszałem, że jeżeli suka ma kleszcza, wszystkie psiaki urodzą się martwe... w środę znalażłem u niej kleszcza, nie był jeszcze narośnięty, jednak tylko 2 suczki wyszły na świat żywe. Niestety została tylko jedna. Od czasu ostatniego porodu, a było to wczoraj nad rankiem, suczka jest słaba, czasami nawet pada. Nic nie je, nie pije, a na dodatek pożuciła maleństwo, tzn. wogóle nie zagląda do swojej budy gdzie jest psiaczek. Dziwnie się zachowuje, nie słucha nikogo, w oczach widac ból... pomóżcie, co to może byc, i jak uratowac suczkę i psiaka//
nowy
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2009, o 08:40

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 21 cze 2009, o 11:34

:ojej:


wet się kłania i to jak najszybciej :!:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Sissy 21 cze 2009, o 11:38

Jak uratować? DO WETERYNARZA!!
Powodów śmierci szczeniąt może być wiele-np. groźna dla szczeniąt herpeswiroza.
Nie ma co gdybać,na forum szczeniąt nikt Ci nie uratuje. Tylko trafnie postawiona przez lekarza weterynarii diagnoza może coś wskóra.
EDIT: Pisałam posta w tym czasie,co P.Ola,nie zauważyłam jej odpowiedzi nad swoją ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints