Środek na pchły firmy fiprex

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Środek na pchły firmy fiprex

Postprzez Hambak 30 sie 2009, o 19:43

Hmm... Nie wiem jakim cudem napisałem tego posta w dziale prawnym... No nic teraz pisze tu a tamten post można usunąć.
Kupiłem środek na pchły firmy fiprex dla psów do 10kg. Podczas podawania tego środka psu, duża część tego preparatu zamiast na skórę poleciała na sierść.
I mam teraz do was pytanie. Czy moge podać mu ten środek jeszcze raz? Nie zaszkodzi mu? Niestety mam samą jedną buteleczkę tego preparatu bez pudełka na którym mógłbym o tym przeczytać, a z opisów w internecie się o tym nic nie dowiedziałem. Proszę o szybką odpowiedź!
Hambak
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 19:40

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Środek na pchły firmy fiprex

Postprzez ValdeQ 31 sie 2009, o 19:28

Możesz podać jeszcze jedną tubkę, nic się nie stanie. Możesz też nie podawać, a zamiast tego następną dawkę zaaplikować wcześniej niż planowałeś. Preparat przeciwko kleszczom powinno się podawać co miesiąc, przeciwko pchłom możesz zakraplać co 3 miesiące, na przykład w zimie, kiedy kleszcze są mało aktywne. Możesz w końcu kupić Fiprex w sprayu i pryskać uzupełniająco.

A propos, czy to ja CI tę tubkę sprzedałem bez instrukcji? Zawsze wysyłam ulotkę lub jej kopię jeżeli ktoś nie zamawia kompletnego opakowania. Zresztą obojętnie gdzie kupiłeś, może Ci jakoś wysłać taka ulotkę?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints