Fiprex spray

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Re: Fiprex spray

Postprzez ridz 16 cze 2010, o 16:47

ikaisp napisał(a):
ridz napisał(a):myslę, że one nie mogą tego czuc, chyba że taki środek może być uczulający. czy działanie takich preparatów nie było by lepsze gdyby aplikować je zastrzykiem


blee zastrzyki, cale szczescie ze wymyslil ktos kropelki ktore sie wchlaniaja pod skore i rozchodza po calym ciele :)


nie ma sensu narażać psa na niepotrzebny stres. a strzykawka takim stresem jest

ikaisp napisał(a):juz rozumiem, hmm nie wpadlem na to ze moze w lekach tez byc jakas forma ''slabszej wersji'', ale uwaga sluszna


nie tyle w słabszej wersji co istnieją substancje akcesoryczne obok czynnej i one mogą się różnic bo w końcu na preparat- roztwór jest jakiś patent- nie moze być dwóch takich samych środków na rynku.
ikaisp napisał(a):no niby nie,ale kto wie,
sam wiesz ze kobiety to cuda chodzące po ziemi :)
a pies to jednak jest taki ze trzeba sie o niego troszczyc,
ale moze faktycznie spray nic nie robi na siersc

może ktoś kto stosował może się na ten temat wypowiedzieć?
ridz
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 18:49
Imię psa: michu
Rasa psa: kundel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Fiprex spray

Postprzez ValdeQ 17 cze 2010, o 21:46

No jasne, tajemnicze składniki :D

Ciekawe, że miliony ludzi wierzą w sekretne składniki w recepturze Coca Coli i jej unikalny z powodu składu charakter. Tymczasem prawo nakazuje wydrukować na etykiecie wszystkie składniki, w kolejności ich zawartości. No i jest to głownie woda z cukrem. Każdy może przeczytać, ale może przyjemniej jest wierzyć w tajemnicze dodatki, których receptura jest zatopiona w oceanie?

Otóż z lekami jest tak samo, a nawet jeszcze lepiej. Skład musi być podany i to bardzo precyzyjnie. Zawartość tajemniczych dodatków jest zakazana, a w razie wykrycia ich obecności wszystkie opakowania zostają zniszczone (oprócz tych, które pozostają jako dowody w bardzo kosztownym dla producenta procesie sądowym).

Pozdrawiam specjalistów od sprzedawania szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Jej niekupienie to był jedyny raz kiedy byłem dumny z polskiego rządu.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Fiprex spray

Postprzez ikaisp 22 cze 2010, o 00:49

ridz napisał(a):nie ma sensu narażać psa na niepotrzebny stres. a strzykawka takim stresem jest

ikaisp napisał(a):juz rozumiem, hmm nie wpadlem na to ze moze w lekach tez byc jakas forma ''slabszej wersji'', ale uwaga sluszna


nie tyle w słabszej wersji co istnieją substancje akcesoryczne obok czynnej i one mogą się różnic bo w końcu na preparat- roztwór jest jakiś patent- nie moze być dwóch takich samych środków na rynku.



a to na etykiecie czesto rzuca jakas lacina,i czlowiek nie wie sam o co chodzi,i czy to tylko chemia odpowidajaca za kolor plynu czy ju zsubstancja nosna, wiec opinie weta, chemika, specjalsity mogly by byc ciekawe
ikaisp
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 maja 2010, o 01:56
Rasa psa: owczarek

Re: Fiprex spray

Postprzez kluseczka 2 wrz 2010, o 09:28

Ja o Advantix słyszałam same dobre rzeczy, tu pierwszy raz przeczytałam,że pies miał pchły, czy kuracja była powtarzana co 4 tyg?
kluseczka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 wrz 2010, o 09:23
Imię psa: Aga
Rasa psa: Sznaucer

Re: Fiprex spray

Postprzez lek.wet. 10 cze 2013, o 18:50

Ja też uwazam, że Advantix jest dobry - ma bardzo bogatę działanie wobec pcheł, kleszczy, komarów, meszek, dziła tez na wszy i wszoły.
lek.wet.
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 11:21

Re: Fiprex spray

Postprzez Kapka 26 paź 2022, o 19:15

Ja stosuje Fiprex duo - krople i naprawdę są super. Nic tak nie odstraszało kleszczy do tej pory nawet drogie obroże
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints