psi kaszel

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

psi kaszel

Postprzez Monia-Nero 15 gru 2011, o 11:56

Mam pytanie czy mozna jakos pomoc domowymi sposobami pieskowi gdy ma kaszel? od kilku dni zauwazylam ze moj Nero jakby chcial cos odksztusic.W ciagu dnia zachowuje sie normalnie ale wieczorami i rano ma takie"dychawki"bo nie wiem jak to nazwac.Zachowuje sie normalnie poza tym,ma apetyt chetnie sie bawi ale troche mnie martwia te wieczorno poranne halasy jaki z siebie wydaje..moze mi ktos pomoc??
żyj z całych sił i usmiechsj sie do ludzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Monia-Nero
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7 maja 2008, o 07:45
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Imię psa: Nero

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: psi kaszel

Postprzez Sissy 22 gru 2011, o 19:11

Żadnym specjalistą nie jestem,ale może to problemy z zapadającą się tchawicą? Warto udać się to weta,który postawi diagnozę czy rozwieje wątpliwości.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: psi kaszel

Postprzez Milka 13 wrz 2012, o 09:19

Wątek już niemłody i Nero pewnie o kaszlu zapomniał, ale odświeżam jakby ktoś miał jeszcze podobny problem – ostatnio sama to przechodziłam z moim Asari i o dziwo pomógł bardzo prosty sposób: flegamina + rutinoscorbin. Po kilku dniach tej kuracji było prawie po problemie, co mnie zdecydowanie uspokoiło, bo przytrafiło się to pierwszy raz i trochę się bałam, że nie obejdzie się bez wizyty u weta ;)
Knowledge is knowing a tomato is a fruit; Wisdom is not putting it in a fruit salad.
Avatar użytkownika
Milka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2012, o 11:11
Imię psa: Asari
Rasa psa: Malamut


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints