Psi Fryzjer AZOR Rybnik,Żory,Wodzisław,w sumie cały ŚLĄSK

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Psi Fryzjer AZOR Rybnik,Żory,Wodzisław,w sumie cały ŚLĄSK

Postprzez tok76 20 sty 2010, o 17:55

Witam serdecznie i mam przyjemność zaprosić wszystkich do zapoznania się z moją ofertą.Otóż zwierzęta od zawsze były moją wielką miłością.Swoją przyszłość od początku wiązałam z nimi.Chciałam być weterynarzem,później miałam pracować w straży dla zwierząt.Życie trochę inaczej się potoczyło,a marzenia się w końcu spełniły i zostałam psim fryzjerem.Zdobyłam odpowiednie kwalifikacje,praktykę i na całego pochłonęła mnie praca ze zwierzętami.
Teraz zawodowo zajmuję się pielęgnacją psów,kotów i nie tylko.Świadczę kompleksowe usługi pielęgnacyjno-upiększające W DOMU KLIENTA lub ODBIERAM PUPILA i przywożę wypielęgnowanego pod sam dom właściciela.Nigdy nie stosowałam przemocy,środków nasennych czy też uspokajających.No bo po co? jeśli kocha się zwierzęta,ma się odpowiednie podejście do nich i dużo z nimi rozmawia,staje się to zbędne.Rozmowa wpływa na nie uspokajająco,a odpowiedni ton głosu sprawia,że stają się odprężone i łatwo poddają sie wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym.
Swoje usługi świadczę w zasadzie na terenie całego Śląska jednak ze względu na miejsce zamieszkania przeważnie jest to :
RYBNIK,ŻORY,WODZISŁAW,JASTRZĘBIE,NIEWIADOM,ZAMYSŁÓW,PAWŁOWICE.
W promieniu 15 km od Rybnika i Żor odbiór i odwóz pieska jest gratisowy

Poza w/w obszar doliczam 0,50 gr od km.
W ramach usług bezpłatnie czyszczę uszka i obcinam pazurki,a po kąpieli każdy piesek jest dodatkowo perfumowany.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę internetową:
http://www.psifryzjerazor.pl
Dodatkowo wszelkich pytań mogę udzielić telefonicznie:
694-138-863
lub drogą mailową:
tok76@interia.pl
Serdecznie zapraszam.Małgorzata Kubica.
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints